Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą.

Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w temacie wsparcia informatycznego. Głęboki nacisk kładziemy na profesjonalizm i szykość serwisu.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 0662 867 056. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@godnipolecenia.eu

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 2006 i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku obsługi informatycznj sieci, serwerów ,napraw sprzętu(komputery, drukarki itp) oraz wsparcia informatycznego użytkowników końcowych.

Specjalizujemy się w branży IT : administracji i serwisu infrastruktury informatycznej, która ma na celu odciążenie lokalnych działów IT oraz zminimalizowanie nakładów finansowych i czasowych Klienta.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Nasi stali Klienci cenią w szczególności rzetelność oraz krotki czas reakcj. Prowadzimy firmę w województwie mazowickim oraz lubelskim.